LC1G225KUEN Power Relay 110kW 225A 3P 100-250VAC/DC Standard TeSys Giga
SKU:
20TLC1G225KUEN
COIL VOLTAGE
230VAC, 110VAC, 110VDC, 230VDC, 120VAC
POWER
110kW