ESB20-20N 230VAC/DC Rail Mount Relay 2NO 20A
Manufacturer:
ABB
Add to compare list
SKU:
20AB83102
Add to wishlist
Available
COIL VOLTAGE
230VAC, 230VDC
NOMINAL CURRENT
20A