Σωλήνας Σπιράλ Φ36mm Σχιστός Μαύρος ECO36BSL
Add to compare list
Σχιστός Εύκαμπτος Σπειροειδής Σωλήνας, Εσωτερική Διάμετρος 36.5mm, Εξωτερική Διάμετρος 42.5mm, Θερμοκρασία Λειτουργίας -40 με 105°C, IP68, Μαύρος