RSL1PVPU RSL Terminal Relay with Base 230VAC/DC 1C/O 6A Screw
Manufacturer:
SCHNEIDER ELECTRIC
Add to compare list
SKU:
20TRSL1PVPU
Add to wishlist
Available
Products specifications
LIGHT
NO
CHANGEOVER CONTACTS
1
COIL VOLTAGE
230VAC, 230VDC
NOMINAL CURRENT
6A