Microrelay 14 Pins 230VAC 4C/O 5A RMIA45230VAC
Manufacturer:
CARLO GAVAZZI
Add to wishlist
Available on Request
Specifications
DOWNLOADS
Contact us
Products specifications
LIGHT
YES
CHANGEOVER CONTACTS
4
COIL VOLTAGE
230VAC
NOMINAL CURRENT
5A