Microrelay 14 Pins 115/120VAC 4C/O 5A RMIA45115/120VAC
Manufacturer:
CARLO GAVAZZI
Add to wishlist
Available on Request
Specifications
DOWNLOADS
Contact us
Products specifications
LIGHT
YES
CHANGEOVER CONTACTS
4
COIL VOLTAGE
110VAC, 115VAC, 120VAC
NOMINAL CURRENT
5A