LC1D50AP5 Power Relay 3P 22kW 230VAC 50Hz
Add to compare list
Power Relay 3P(NO) 22KW AC3, with Coil 230VAC 50Hz, Auxiliary Contacts 1NO+1NC
SKU:
20TLC1D50AP5
COIL VOLTAGE
230VAC
POWER
22kW