LC1D12JD Power Relay 3P 5.5kW 12VDC
Manufacturer:
SCHNEIDER ELECTRIC
Add to compare list
Power Relay 3P(NO) 5.5KW AC3, with 12VDC Coil, Auxiliary Contacts 1NO+1NC
SKU:
20TLC1D12JD
Add to wishlist
Available
COIL VOLTAGE
12VDC
POWER
5,5kW