E290-32-20/230 Ratchet Relay 2NO 32A 230VAC/110VDC
Manufacturer:
ABB
Add to compare list
SKU:
20AB80827
Add to wishlist
Available on Request
COIL VOLTAGE
230VAC, 110VDC
IMPULSE RELAY
YES
NOMINAL CURRENT
32A