E290-16-11/24 Ratchet Relay 1NO+1NC 16A 24VAC/12VDC
SKU:
20AB80816
Add to wishlist
Available on Request
COIL VOLTAGE
24VAC, 12VDC
NOMINAL CURRENT
16A