E290-16-10/230 Ratchet Relay 1NO 16A 230VAC/110VDC
Manufacturer:
ABB
Add to compare list
SKU:
20AB80812
Add to wishlist
Available
COIL VOLTAGE
230VAC, 110VDC
NOMINAL CURRENT
16A