AF65-30-11-11 Power Relay 3P 30kW 24-60VAC/20-60VDC 1NO+1NC
Manufacturer:
ABB
Add to compare list
SKU:
20AB72393
Add to wishlist
Available on Request
COIL VOLTAGE
24VDC, 48VDC, 24VAC, 48VAC, 42VAC
POWER
30kW