AF52-40-00-13 Power Relay 4P(4NO) 100A 100-250VAC/DC
Manufacturer:
ABB
Add to compare list
SKU:
20AB75531
Add to wishlist
Available on Request
COIL VOLTAGE
110VAC, 230VAC, 110VDC, 230VDC, 125VDC