AF460-30-11 Power Relay 3P 250kW 100-250VAC/DC
Manufacturer:
ABB
Add to compare list
SKU:
20AB18292
Add to wishlist
Available on Request
COIL VOLTAGE
110VAC, 230VAC, 110VDC, 230VDC
POWER
250kW