AF38-40-00-11 Power Relay 4P(4NO) 55A 24-60VAC/20-60VDC
Manufacturer:
ABB
Add to compare list
SKU:
20AB47152
Add to wishlist
Available on Request
COIL VOLTAGE
24VDC, 48VDC, 24VAC, 48VAC, 42VAC