AF38-30-00-11 Power Relay 18.5kW 24-60VAC/20-60VDC
Manufacturer:
ABB
Add to compare list
SKU:
20AB45377
Add to wishlist
Available
COIL VOLTAGE
24VDC, 48VDC, 24VAC, 48VAC, 42VAC
POWER
18,5kW