AF26-40-00-11 Power Relay 4P(4NO) 45A 24-60VAC/20-60VDC
Manufacturer:
ABB
Add to compare list
SKU:
20AB47150
Add to wishlist
Available on Request
Products specifications
MAIN CONTACTS
4P (4NO)
COIL VOLTAGE
24VAC, 48VAC, 24VDC, 48VDC, 42VAC