AF16Z-30-10-21 Power Relay 7.5KW 1NO 24-60VAC/20-60VDC Low Consumption
Manufacturer:
ABB
Add to compare list
SKU:
20AB45366
Add to wishlist
Available on Request
COIL VOLTAGE
24VDC LOW CONSUMPTION, 48VDC, 24VAC, 48VAC, 42VAC
POWER
7.5kW