AF16-30-01-11 Power Relay 7.5kW 1NC 24-60VAC/20-60VDC
Manufacturer:
ABB
Add to compare list
SKU:
20AB45364
Add to wishlist
Available
COIL VOLTAGE
24VDC, 48VDC, 24VAC, 48VAC, 42VAC
POWER
7.5kW