AF16-22-00-11 Power Relay 4P(2NO+2NC) 30A 24-60VAC/20-60VDC
Manufacturer:
ABB
Add to compare list
SKU:
20AB45386
Add to wishlist
Available
COIL VOLTAGE
24VDC, 48VDC, 24VAC, 48VAC, 42VAC