AF12-30-10-11 Power Relay 5.5kW 1NO 24-60VAC/20-60VDC
Manufacturer:
ABB
Add to compare list
SKU:
20AB45356
Add to wishlist
Available
COIL VOLTAGE
24VDC, 48VDC, 24VAC, 48VAC, 42VAC
POWER
5,5kW