AF09-30-10-11 Power Relay 4kW 1NO 24-60VAC/20-60VDC
Manufacturer:
ABB
Add to compare list
SKU:
20AB45349
Add to wishlist
Available on Request
COIL VOLTAGE
24VDC, 48VDC, 24VAC, 48VAC, 42VAC
POWER
4kW