AF09-30-01-11 Power Relay 4kW 1NC 24-60VAC/20-60VDC
Manufacturer:
ABB
Add to compare list
Power Relay 3P(NO) 4KW AC3, with Coil 24-60VAC/20-60VDC, Auxiliary Contact 1NC
SKU:
20AB45352
Add to wishlist
Available
COIL VOLTAGE
24VDC, 24VAC, 48VAC, 48VDC, 42VAC
POWER
4kW