ABLS1A24050 Modicon Power Supply 100-240VAC, 5A 24DC Optimized
Manufacturer:
SCHNEIDER ELECTRIC
Add to compare list
SKU:
20TABLS1A24050
Add to wishlist
Available on Request
Products specifications
POWER
120W
OUTPUT VOLTAGE
24VDC