ABL8RPS24030 Power supply Phaseo 24VDC 3A, 100-500VAC
Manufacturer:
SCHNEIDER ELECTRIC
Add to compare list
SKU:
20TABL8RPS24030
Add to wishlist
Available
Products specifications
POWER
72W
OUTPUT VOLTAGE
24VDC