8-Pin Lamp Type Relay 115/120VAC 2C/O 10A RCP8002115/120VAC
CHANGEOVER CONTACTS
2
COIL VOLTAGE
110VAC, 115VAC, 120VAC
NOMINAL CURRENT
10A