11-Pin Lamp Type Relay 115/120VAC 3C/O 10A RCP11003115/120VAC
Manufacturer:
CARLO GAVAZZI
Add to wishlist
Available
Specifications
DOWNLOADS
Contact us
Products specifications
LIGHT
YES
CHANGEOVER CONTACTS
3
COIL VOLTAGE
110VAC, 115VAC, 120VAC
NOMINAL CURRENT
10A