Σωλήνας Σπιράλ Φ29mm Σχιστός Μαύρος ECO29BSL
Add to compare list
Σχιστός Εύκαμπτος Σπειροειδής Σωλήνας, Εσωτερική Διάμετρος 29mm, Εξωτερική Διάμετρος 34.5mm, Θερμοκρασία Λειτουργίας -40 με 105°C, IP68, Μαύρος