Σωλήνας Σπιράλ Φ23mm Σχιστός Μαύρος ECO23BSL
Add to compare list
Σχιστός Εύκαμπτος Σπειροειδής Σωλήνας, Εσωτερική Διάμετρος 22.6mm, Εξωτερική Διάμετρος 28.5mm, Θερμοκρασία Λειτουργίας -40 με 105°C, IP68, Μαύρος