Σωλήνας Σπιράλ Φ17mm Σχιστός Μαύρος ECO17BSL
Add to compare list
Σχιστός Εύκαμπτος Σπειροειδής Σωλήνας, Εσωτερική Διάμετρος 16.2mm, Εξωτερική Διάμετρος 21.2mm, Θερμοκρασία Λειτουργίας -40 με 105°C, IP68, Μαύρος