Σωλήνας Σπιράλ Φ12mm Σχιστός Μαύρος ECO12BSL
Add to compare list
Σχιστός Εύκαμπτος Σπειροειδής Σωλήνας, Εσωτερική Διάμετρος 12mm, Εξωτερική Διάμετρος 15.8mm, Θερμοκρασία Λειτουργίας -40 με 105°C, IP68, Μαύρος