Σωλήνας Σπιράλ Φ10mm Σχιστός Μαύρος ECO10BSL
Manufacturer:
TEAFLEX
Add to compare list
Σχιστός Εύκαμπτος Σπειροειδής Σωλήνας, Εσωτερική Διάμετρος 9.6mm, Εξωτερική Διάμετρος 13mm, Θερμοκρασία Λειτουργίας -40 με 105°C, IP68, Μαύρος