NH3GG50V315 Ασφάλεια Μαχαιρωτή (BOX), NH3, 315A, gL/gG, 500V AC
Manufacturer:
ETI-MERSEN
Add to compare list
Add to wishlist
Available
Products specifications
CURVE CODE
gL/gG
FUSE TYPE
NH03/NH3
NOMINAL CURRENT
320A