LC1G185KUEN Ρελέ Ισχύος 3P 90KW 185A 100-250VAC/DC Standard TeSys Giga
Add to compare list
Ρελέ Ισχύος 3P(NO) 90KW AC3, με Πηνίο 100-250 V AC 50/60 Hz 100-250 V DC, Βοηθητικές Επαφές 1NO+1NC
SKU:
20TLC1G185KUEN
COIL VOLTAGE
230VAC, 110VAC, 110VDC, 230VDC, 120VAC
POWER
90kW