LC1D50AE5 Power Relay 22kW 48VAC 50Hz
Add to compare list
Power Relay 3P(NO) 22KW AC3, with Coil 48VAC 50Hz, Auxiliary Contacts 1NO+1NC
SKU:
20TLC1D50AE5
COIL VOLTAGE
48VAC
POWER
22kW