LC1D50AD5 Power Relay 22kW 42VAC 50Hz
Manufacturer:
SCHNEIDER ELECTRIC
Add to compare list
Power Relay 3P(NO) 22KW AC3, with Coil 42VAC 50Hz, Auxiliary Contacts 1NO+1NC
SKU:
20TLC1D50AD5
Add to wishlist
Available
COIL VOLTAGE
42VAC
POWER
22kW