LC1D50AB5 Power Relay 22kW 24VAC 50Hz
Manufacturer:
SCHNEIDER ELECTRIC
Add to compare list
Power Relay 3P(NO) 22KW AC3, with Coil 24VAC 50Hz, Auxiliary Contacts 1NO+1NC
SKU:
20TLC1D50AB5
Add to wishlist
Available
COIL VOLTAGE
24VAC
POWER
22kW