ESB40-40N 230VAC/DC Rail Mount Relay 4NO 40A
Manufacturer:
ABB
Add to compare list
SKU:
20AB83126
Add to wishlist
Available
COIL VOLTAGE
230VAC, 230VDC
NOMINAL CURRENT
40A