ESB25-40N 230VAC/DC Rail Mount Relay 4NO 25A
Manufacturer:
ABB
Add to compare list
SKU:
20AB83118
Add to wishlist
Available
COIL VOLTAGE
230VAC, 230VDC
NOMINAL CURRENT
25A