ESB25-04N 230VAC/DC Rail Mount Relay 4NC 25A
Manufacturer:
ABB
Add to compare list
SKU:
20AB83125
Add to wishlist
Available on Request
COIL VOLTAGE
230VAC, 230VDC
NOMINAL CURRENT
25A