ESB20-20N 24VAC/DC Rail Mount Relay 2NO 20A
Manufacturer:
ABB
Add to compare list
SKU:
20AB83106
Add to wishlist
Available
COIL VOLTAGE
24VAC, 24VDC
NOMINAL CURRENT
20A