ESB20-11N 24VAC/DC Rail Mount Relay 1NO+1NC 20A
Manufacturer:
ABB
Add to compare list
SKU:
20AB83112
Add to wishlist
Available on Request
Products specifications
NOMINAL CURRENT
20A
MAIN CONTACTS
1NO+NC
COIL VOLTAGE
24VDC, 24VAC