ESB20-11N 12VAC/DC Rail Mount Relay 1NO+1NC 20A
Manufacturer:
ABB
Add to compare list
SKU:
20AB83113
Add to wishlist
Available
COIL VOLTAGE
12VAC, 12VDC
NOMINAL CURRENT
20A