ESB100-40N 230VAC/DC Rail Mount Relay 4NO 100A
Manufacturer:
ABB
Add to compare list
SKU:
20AB83142
Add to wishlist
Available on Request
COIL VOLTAGE
230VAC, 230VDC
NOMINAL CURRENT
100A