E2E-C04S12-WC-B1 2M Επαγωγικό Αισθητήριο Φ4x25mm
Manufacturer:
OMRON
Add to compare list
Επαγωγικό Αισθητήριο Θωρακισμένο Φ4mm, Sn:1.2mm, PNP-NO, 12-24VDC, Με καλώδιο 2m, Μεταλλικό, L=25mm, IP67
SKU:
Call for pricing
Add to wishlist
Available on Request
Products specifications
MATERIAL
METAL
MOUNTING
FLUSH MOUNTABLE
CONTACT
NO
CONNECTOR/CABLE
CABLE 2M
OUTPUT TYPE
PNP
DIMENSIONS
Φ4mm
SENSING DISTANCE
1.2mm